^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Stowarzyszenie Miłośników Czeladzi

Spotkanie redakcyjne zagłębiowskich wikipedystów

Spotkanie redakcyjne zagłębiowskich wikipedystówZapraszamy sympatyków naszego regionu na spotkanie redakcyjne zagłębiowskich wikipedystów które będzie miało miejsce w najbliższą sobotę (16.04) o godz. 10.00, w Czeladzi, w zabytkowym obiekcie dawnej elektrowni przy kopalni Saturn.

Jeżeli posiadasz w swoich zbiorach materiały (dawne zdjęcia, pocztówki, dokumenty itd.),  którymi chcesz się podzielić z innymi mieszkańcami na łamach internetowej encyklopedii Zagłębia Dąbrowskiego przynieś je ze sobą, do zeskanowania na miejscu - oryginały otrzymasz z powrotem, dodatkowo z kopią elektroniczną. Jeżeli posiadasz wiedzę, którą także chcesz się podzielić z innymi pokażemy Ci jak zakładać a potem edytować kolejne hasła w Wiki Zagłębie.

Dzięki wspólnym działaniom i zaangażowaniu wielu osób wiedza na temat naszego regionu może znacznie się pogłębić wśród jego mieszkańców dlatego każdy chętny do współpracy będzie bardzo mile widziany! Organizatorami spotkania są: Stowarzyszenie Regionalne Forum dla Zagłebia Dąbrowskiego, Galeria Sztuki Współczesnej "ELEKTROWNIA", Stowarzyszenie Miłośników Czeladzi.

Copyright 2023  Stowarzyszenie Miłośników Czeladzi